فن آوری جهانی بوش با پشتیبانی بوتان


 پکیج شوفاژ دیواری بوش آلمان  -   WBN6000-28C RN

 پکیج شوفاژ دیواری بوش سری Class 6000 W با طراحی منحصر به فرد و برگرفته از تکنولوژی روز اروپا با ابعادی بسیار کوچک و ظاهری زیبا، مناسب جهت نصب در انواع فضا ها می باشد.
 این پکیج شوفاژ دیواری بوش در مدل فن دار با محفظه احتراق بسته و به صورت دو مبدل در سه ظرفیت 24 ، 28 و 35 کیلو وات قابل ارائه می باشد.
  ویژگی های بی نظیر این سری از دستگاه های بوش باعث شده است تا نسبت به مدل های پیشین متمایز و برتر باشد.

 ویژگی ها :

 فن آوری ساخت و تولید آلمان
 طراحی زیبا و مدرن
 فن دار محفظه احتراق بسته
 آب گرم فوری، دائم و فراوان
 دو مبدل حرارتی گرمایش و آب گرم مصرفی
 مجهز به معتبرترین قطعات استاندارد اروپایی
 مجهز به سیستم های ایمنی و کنترل الکترونیک
 بسیار کم صدا
 مجهز به فن با دور متغیر و مصرف کم انرژی
 دارای تنظیمات تمام دیجیتال
 صفحه LCD بزرگ (۲/۳ اینچ) با نور پس زمینه
 قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی
 قابلیت اتصال به حسگر دمای محیط بیرونی
 قابلیت اتصال به سیستم گرمایش از کف
 راندمان بالا، ۹۳٫۸%
 ۲۴ ماه ضمانت و ۱۰ سال پشتیبانی بوتان

 ظاهرپکیج بوش:
 پکیج بوش به مدد طراحی به روزآلمانی خود ابعاد بسیار کوچکی را در کنار قدرت بالای خود دارد. این پکیج  از نظر ظاهر دارای نمایشگر دیجیتال کامل با نور پس زمینه نارنجی رنگ میباشدکه موجب خوانایی بیشترمی شود.کلید های موجود بر روی دستگاه حساس به لمس می باشد که از کیفیت بسیاربالایی برخورداراست. در کنارنمایشگر دیجیتال مانومتری برای نمایش میزان بار منبع انبساط دستگاه در نظر گرفته شده است.
 مبدل پکیج بوش:
 مبدل پکیج بوش تولید آلمان بوده و کاملا از جنس مس می باشد که این باعث شده انتقال حرارت بهتر و بیشتری را به آب در گردش منتقل نماید. پکیج دیواری بوش مانند تمامی پکیج بوتان دارای دو مبدل  حرارتی میباشد که یک مبدل اصلی و یک مبدل ثانویه می باشد.
 مشعل وشیر گاز پکیج بوش:
 مشعل پکیج دیواری بوش از نظر کیفیت و کارایی در رده بسیار بالایی قرار می گیرد و از تفاوت های منحصر به فرد آن وجود دو حسگر در آن میباشد که این مورد کمک به سزایی در کارکرد آن می باشد. شیر گاز این پکیج نیز همچون پکیج بوتان با برند با کیفیت SIT ایتالیا میباشد.
 پمپ پکیج بوش:
 پکیج دیواری بوش از پمپ قوی و پیشرفته Willo آلمان استفاده می کند که از عملکرد پیشرفته و عالی برخوردار است. این پمپ درسایزهای 24 و 28 دارای هد 5 متر میباشد و درسایز 35 دارای هدپمپ 7 متر میباشد. پمپ پکیج بوش به صورت ماژولار سه دور میباشد. پمپ پکیج بوش توانایی جبران افت  فشار را دارد به همین دلیل در سیستم های گرمایش ازکف و واحد های دوبلکس جوابگویی بسیار عالی را دارد.
 فن پکیج بوش:
 طراحی فن پکیج بوش منحصر به این دستگاه می باشد . این فن قابلیت تنظیم  سرعت دستی را دارا می باشد که کمک می کند که با توجه به محل قرار گیری دستگاه و فاصله آن تا دستگاه می شود تنظیمات مورد نیاز را انجام داد. فن آلمانی این دستگاه به میزانی  کم  صدا هست که مجوز نصب در داخل کتابخانه در اتحادیه اروپا را دارا می باشد. البته علاوه بر کیفیت بالای فن عایقکاری و استفاده ازپشم شیشهدر سراسر بدنه و استفاده از واشر مخصوص دراتصال بدنه و دستگاهکمک بسزایی کرده تا صدای شنیده شده از دستگاه در حین کارکرد به حداقل خود برسد.
 هیدرولیک ست پکیج بوش:
 با توجه به قوانین سختگیرانه اتحادیه اروپا در هیدرولیک ست پکیج بوش از پلیمر فشرده استفاده شده است که درکنارخاصیت چکش پذیری بالاعمرمفید بسیار بالایی دارد و به مرور زمان گرفتگی توسط  املاح آب در آن ایجاد نخواهد شد. نوع چینش هیدرولیک پکیج بوش این امکان را به سرویسکار می دهد تا به راحتی تعمیر را انجام دهد.
 منبع انبساط پکیج دیواری بوش:
 بر خلاف پکیج های دیگر پکیج دیواری بوش درای منبع انبساط باظرفیت بالاتر میباشدبه طوری که درسایزهای 24 و28 منبع انبساط  8 لیتری و در سایز 35 منبع انبساط 10 لیتری دارد و این کمک به  گردش آب بهتر وعملکرد بهتر دستگاه میگردد.
 پکیج بوش تکنولوژی آلمان  در کنار خدمات بوتان:
 پکیج بوش آلمان در کنار امکانات منحصز به فرد و تکنولوژی آلمانی خود ، خدمات پس از فروش بوتان را همراه دارد که باعث آسودگی خاطر هر چه بیشتر مصرف کننده می شود. بوتان با بیش از 20 سال سابقه در مورد خدمات پکیج بوتان می تواند اطمینان خاطری برای مصرف کننده باشد. پکیج بوش دارای 2 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش شرکت بوتان می باشد.

پکین بوش و بوتان


پکیج بوش 28000